زنجیر شاخک دار

زنجیرها از جمله مهمترین تجهیزات صنعتی هستند که جهت انتقال نیرو، بلند کردن، حرکت دادن و کشیدن اجسام سنگین مورد استفاده قرار می‌گیرند، این تجهیزات پر کاربرد با توجه به نوع کارکرد، نوع مواد و متریال سازنده، شرایط محیطی، میزان قدرت جهت حمل بار و نوع محیطی که در آن کار می‌کنند، از تنوع زیادی برخوردار می باشد. با توجه به این موارد زنجیر بهدو صورت  ساده (بدون شاخک) و یا شاخک دار (کم شاخک و پر شاخک) تولید می شود. در ادامه این متن با ما همرا شوید تا به شما اطلاعاتی در زمینه زنجیر شاخکدار ارائه نماییم. خرید زنجیر 

کاربرد زنجیرهای شاخکدار

زنجیرهای صنعتی شاخک دار به عنوان انتقال دهنده نیرو مکانیکی در جا به جایی ها مورد استفاده قرار می گیرند. این محصول صنعتی توانایی بالای جا به جایی را در صنایع کوچک و برزگ را میتواند به انجام برسانند. از صنایع کوچک دوچرخه سواری گرفته تا صنایع بزرگ میتوان از این نوع زنجیره ها استفاده کرد. با وجود این کاربردی بودن بیشترین صنعتی که از زنجیر های شاخکدار استفاده می کند حوزه صنعت و معدن است. در زیر به نمونه از صنایع ای که از زنجیر شاخکدار استفاده می کند میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. کارخانه ها و صنایع کارگاهی
 2. تسمه نقاله کشاورزی
 3. کارخانه ساخت لوازم مکانیکی
 4. صنعت ساخت موتور سیکلت
 5. صنعت دوچرخه سازی
 6. صنایع آرایشی و بهداشتی
 7. صنایع مواد غذایی
 8. صنایع برق و الکترونیک
 9. مونتاژ و بسته بندی محصول
 10. تولید مصالح ساختمانی
 11. صنایع محصولات کشاورزی
 12. کارخانجات سنگ بری

زنجیر شاخک دار

ویژگی‌های زنجیرهای صنعتی شاخک دار

ویژگی های کاربردی زنجیرهای شاخکدار باعث شده است تا از این محصول در صنایع مختلف استفاده شود این ویژگی ها عبارتند از:

۱-مقاومت بالا در برابر فشار نیروهای مختلف به دلیل مواد سازنده زنجیر که از فولاد آب شده است.

۲-این نوع از زنجیرهای صنعتی، علاوه بر انتقال نیرو، قابلیت حمل و جابه جایی همزمان اشیاء بر چند محور متفاوت را نیز دارا هستند.

۳-کاهش هزینه جا به جایی با استفاده از این نوع زنجیرها به دلیل آسیب وارد نکردن بر اجسامی که آنها را جا به جا می کند.

۴-دارای مقاومت بالا در برابر شرایط و عوامل محیطی چون رطوبت، حرارت، خوردگی، سایش، اصطکاک، خمیدگی و تغییرات ظاهری

۵-امکان استفاده در مدت زمان زیاد و کمترین هزینه تعمیر و نگهداری

خرید پیچ و مهره

خرید زنجیرهای صنعتی شاخک دار

برای خرید زنجیر شاخکدار مانند سایر محصولات صنعتی چون سیم بکسل، واشر و… قیمت این نوع محصول به عوامل مختلفی بستگی دارد و با نوستان مختلف بازار ارز ممکن است دچار تغییر قیمت شود.  مشتریان عزیز میتوانند از طریق تماس با کارشناسان مجرب ما در مجموعه پترو پیچ ساز از قیمت به روز این محصول آگاهی پیدا کنید. در صورتی که نیاز به مشاوره فنی در زمینه خرید انواع زنجیرها داشتید برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با این مجموعه در ارتباط باشید تا بهترین خرید را داشت باشید.