تاثیر ساخت تیزر و فیلم صنعتی در صنایع ایران

با توجه به مهم بودن اقتصاد در صنعت و معدن ایران، ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای و یا ساخت فیلم صنعتی در این مورد می تواند بسیار حائز اهمیت باشد. کشاورزی، صنعت و معدن اکثر فعالیت های تولیدی یک جامعه را در بر می گیرد و به طور قطع نقش حیاتی را در پیشرفت اقتصادی کشور ایفا می کنند. در این مقاله به صورت خلاصه به کلیه صنعت یا صنایع و کلیه معدن ها و یا معادن کشور و تاثیر ساخت تیزر و فیلم صنعتی در صنایع ایران اشاره خواهیم کرد.

یکی از شاخص های مهم در صنعت، صنعت نفت است که خود آن به شاخه های بسیاری تقسیم می شود.

ساخت فیلم آموزشی در این صنعت می تواند کمک بسیار زیاد برای اشتغال زایی و پیشرفت در آن را به همراه داشته باشد و بعد از آنکه هر شاخه یا محصول از خروجی نفت که به مخاطب نشان داده شد، می شود هر کدام از آنها را بطور جداگانه برای ساخت تیزر تبلیغاتی آن اقدام کرد. این امر نیز تاثیر بسیاری در بین تولید کنندگان کشورهای خارجی دارد و می تواند زمینه خوبی برای صادرات کالا های مختلف به آنها باشد. مثلا از قیر برای چسباندن زیور آلات و جواهر، ظرف های سفالی، در ساختمان و کشتی سازی استفاده می شود. این خود نشانه خیلی خوبی از این جهت است که بجای فروش نفت خام و ارزان، بتوان تبدیل به کالاهای ارزشمند و با سود بیشتری در عرصه اقتصاد فعالیت کرد. همچنین ساخت فیلم تبلیغاتی در صنعت گاز هم موثر است.

در کشور ایران خصوصا در منطقه های غربی و جنوب غربی از حوزه های مهم نفت و گاز برخوردار است. بعضی از سفره های زیرزمینی با حرکت گسل ها و یا فرسایش خاک و به دلیل عمق کم، در سطح زمین جاری بودند ولی با گذشت زمان و نیز بر اساس مستندات تاریخی، استفاده از گاز به صورت مصارف عمومی در ایران، به دوران ناصرالدین شاه بر می گردد.در سال ۱۸۷۳ میلادی ناصرالدین شاه، به لندن سفر کرد، بادیدن چراغ های گازی روشن در پیاده روها،مشتاق به دیدن از کارخانه چراغ سازی شد. و بعد از بازگشت به کشور دستور داد چراغ های گاز احداث کنند تا مردم در شهر از آنها استفاده کنند.

تاثیر تیزر صنعتی در تولید فولاد

علاوه بر مواردی که گفته شد ساخت تیزر صنعتی در تولید فولاد نیز خیلی موثر است. فولاد ترکیبی است از آهن، کربن و عناصر آلیاژی است. این موضوع را می توان بصورت فیلم مستند به تصویر کشید و برای مثال اینکه کیفیت فولاد به درصد کربن موجود در آن، عملیات حرارتی انجام شده بر روی آن و فلزهای آلیاژ دهنده موجود در آن بستگی دارد را نشان داد و بعد بگوییم مهم ترین عناصر آلیاژی موجود در فولاد از چه عناصری تشکیل شده اند.در یک قالب زیبای موشن گرافیکی می شود این عناصر را نشان بدهیم : کربن، منگنز، سیلیوم، فسفر، گوگرد، کروم، نیکل ملیبدن، کبالت، تنگستن، وانادیوم، تیتانیوم، نیوبیم، آلومینیوم، قلع، مس، سرب، ازت و هیدروژن. در ادامه نیز موارد مورد استفاده از فولاد را با استفاده از جلوه های ویژه و تم زیبای قدیمی نشان دهید که استفاده از آهن و فولاد، به هزاره سوم قبل از میلاد رسیده و در آن دوران بوده که انسان با کشف آهن، اقدام به تولید سرنیزه ها، چاقوهای شکاری، زیورآلات و باقی اقلام کوچک مورد نیاز خود کرده اند. با این حال ساخت محصولات فولادی به روش های جدید و به شکل امروزی، از قرن ۱۹ میلادی شروع شده و تا به امروز نیز ادامه داشته است. با پیشرفت تکنولوژی در این دوره که انقلاب صنعتی نامیده می شود، کاربردهای تازه ای برای استفاده از آهن و فولاد در بخش های مختلف مانند : راه آهن، صنایع اتومبیل سازی، صنعت هواپیماسازی، صنعت کشتیرانی و سایر بخش ها به وجود آمد که تا به امروز نیز این تحول به صورت وسیع یدیده می شود و نه تنها وسعت کاربرد آن هر روز گسترش یافته، بلکه تنوع بزرگی در کاربرد فولاد ایجاد شده است.

 

تاثیر ساخت تیزر و فیلم صنعتی در صنایع ایران

بازتاب ساخت تیزر تبلیغاتی

با این تفاسیر بطور کلی ساخت تیزر تبلیغاتی در اکثر صنعت ها مفید است و همواره بازتاب و دست آورد چشمگیری دارد. دیگر صنعت های قابل تبلیغ صنعت کشتی رانی، صنعت سد سازی و صنعت هواپیمایی هستند. این صنعت ها هرکدام تعریف جداگانه ای دارند که صنعت هواپیمایی بین مردم بیشتر رواج دارد. در این صنعت فضای ساخت تیزر تبلیغاتی بیشتر برای شرکت های آژانس هواپیمایی و گردشگری مناسب می باشد.

برای ساختن تیزری خوب و با کیفیت در ابتدا نیاز به ایده پردازی مناسب در همان رشته یا صنعت مورد نظر می باشد که با توجه به تحقیق، تحلیل و بررسی جوانب آن در راستای بهتر دیده شدن و جذب مخاطب الزامی است. معمولا ساخت فیلم صنعتی کوتاه در صنعت های مختلف بسیار کاربردی و موثر است. برای تولید فیلم تبلیغاتی، شما احتیاج به مجموعه ای با تسلط کامل در این زمینه دارید. همواره استفاده از دوربین با کیفیت بالا، نور دهی خوب، صدا برداری مناسب و در انتها تدوینگر حرفه ای برای شما در ساخت تیزر عالی، بسیار مفید و سودمند خواهد بود.

در پایان شرکت تولید و توزیع پتروپیز ساز قصد داشت تا تاثیر ساخت تیزر و فیلم صنعتی در صنایع ایران را بررسی کند و تاثیر مستقیم آن را عنوان کند.