خرید پیچ و مهره با قیمت عمده

پیچ و مهره از جمله قطعاتی هستند که در جنس های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. اینگونه قطعات برای اتصال سازهای مختلف به کار می روند. که به صورت کلی از جنس فلز می باشند. شما هر سازه ای که ببینید متوجه خواهید شد که چقدر وجود پیچ و مهره میتواند تاثیر گذار باشد. با ما در ادامه این نوشته همراه شوید. تا مزیت استفاده از اینگونه اتصالات در کنار اتصلات به وسیله جوشکاری را مورد بررسی قرار دهیم. و به شما بازگو نماییم که چگونه میتوان با خرید عمده اینگونه محصولات از هزینه هنگفت تهیه آن در امان بمانید. و نیاز خود را نسبت به آن تعداد بالا بر طرف نمایید.

مزیت استفاده از پیچ و مهره به جای جوشکاری در اتصالات

ممکن است این مسئله ذهن شما را درگیر کنند که چرا به جای خرید مهره و پیچ در قسمت هایی که لازم است از جوشکاری برای اتصالات استفاده نمیکنیم. به خاطر داشته باشید که اتصالاتی که توسط جوشکاری انجام می شود دارای یک فرایند طولانی کار اتصال یا اینکه جداسازی می باشد. در جوشکاری لازم است تا دستگاه جوشکاری تهیه کرد. و بعد از انجام عملیات جوشکاری دیگری نمیتوان در صورت نیاز قطعات جوش داده شد را از یکدیگر به راحتی جدا کرد. چرا که دوباره این امر نیازمند فرایند دیگری برای جدا سازی قطعات متصل شده است. دسته بندی انواع پیچ

با توجه به مورد بالا بهترین کار استفاده از اتصالات پیچ و مهره است. چرا که اینگونه اتصالات نیازمند عملیت پر هزینه و زمان بر نیستند. و در مرحله اتصال به آسانی متصل و در جایی که لازم باشد میتوانند با  یک حرکت آسان باز و بسته شوند. در کنار این مسئله دیگر مزیت خرید پیچ و مهره استفاده از آنها در اتصالاتی است که نیاز به دقت و ظریف کاری سازه ایی می باشد. استفاده از اتصالات پیچ و مهره میتواند بهترین نتیجه در این رابطه باشد.

با تمام این تفاسیر یکی دیگر از مزیت های اتصالات پیچ و مهره هزینه پایین اینگونه اتصالات است. در صورتی که برای انجام یک عملیات جوشکاری لازم است که هزینه زیادی صورت پذیرد و برای هر جداسازی و اتصال مجدد هزینه جداگانه ای برای عملیات آن پرداخت کرد . در صورتی که در زمینه پیچ و مره نیاز به هزینه جدا گانه ای برای جداسازی و اتصال مجدد نیست. سختی سنجی پیچ و مهره 

 

خرید عمده پیچ و مهره

خرید عمده پیچ و مهره

پیچ و مهره و کاربرد آن در صنایع مختلف

پیچ و مهره به عنوان یکی از قطعات صنعتی مهم کاربرد زیادی در صنعت دارند.  این  کاربرد و تنوع استفاده باعث شده است تا خیلی از صحبان حرف اینگونه قطعه را به صورت عمده خریداری نمایند. خرید عمده پیچ و مهره میتوانند برای کسانی که صاحب صنایع بزرگ به صرفه باشد. معمولا قیمت تمام شده یک خرید عمده خیلی به صرفه تر از خرید به تعداد خیلی کم باشد توجه داشته باشید در خرید پیچ و مهره موارد مهمی از جمله سایز،جنس،کیفیت و بسیاری موارد دیگرا از این قبیل را در نظر بگیرید تا بهترین خرید را داشته باشید.

نگاه کلی به انواع پیچ  و مره

پیچ ها به لحاظ تنوع در انواع پیچ آلن،پیچ خودکار، پیچ استوانه ای، پیچ متری، پیچ چوب ،پیچ شش گوش،پیچ رول پلاک، رول بولت و … در سایز های مختلف و با گلهای مختلف برای کاربردهای متنوع طراحی و تولید میگردند. همچنین مهره ها هم در شکل های مختلف ینظیر مهره های شش گوش،واشر دار،خروسکی،کاسه نمد دار،سر بسته و … و واشرهای فنری،پولکی،خورشیدی و … در سایز های مختلف بنابر نیازی که است تولید می گردند.

 

خرید عمده پیچ  و مهره از پترو پیچ ساز

مجموعه پترو پیچ ساز از طریق ارائه و تولید انواع پیچ و مهره خاص این امکان را دارد که نیاز تمامی صنایع را بر طرف نمایید. فروش عمده پیچ و مهره این مجموعه برای صنایع بزرگ و فروشگاه‌های سراسر کشور میتواند  به شدت کارساز و به صرفه باشد.در خرید عمده این‌ گونه محصولات می‌توانید نسبت به قیمت و کیفیت اینگونه محصولات خیال راحتی داشته باشید چرا که تمامی محصولات این مجموعه مطابق با استانداردها بین ‌المللی تولید می گردد.

برای مشاهده سایر محصولات پتروپیچ ساز به سایت مراجعه نمایید. شما می‌توانید به دو صورت تلفنی و حضوری محصول مورد نیاز خود را خریداری نمایید.