• تهران، میدان قزوین، جنب بانک اقتصاد نوین، پلاک ۲۵
ساخت تیزر در تولید پیچ و مهره

ساخت تیزر در تولید پیچ و مهره به چه نحو است؟

آیا ساخت تیزر در تولید پیچ و مهره تاثیرگذار است؟

ساخت تیزر تبلیغاتی در صنعت پیچ و مهره بسیار مهم است و با کمینگاه به اطراف خود می بینیم که خیلی از وسایل بدون وجود پیچ و مهره وجود نخواهند داشت. ساخت فیلم صنعتی در تاریخچه پیچ و مهره کاری است قدیمی که با توجه به انواع تیزر صنعتی و فیلم های صنعتی تاثیر بسزایی در این صنعت داشته است.

اگرچه تیزر های صنعتی در این حوزه بسیار ساخته شده استاما به غایت هیچکدام یا اکثریت نتوانسته اند این صنعت را بطور کامل و دقیق معرفی کنند. که این مهم توسط تیم خبره موسسه فیلمسازی اپیزود فیلم میتواند محقق شود اگر متولیان این صنعت بفکر باشند.

مهمترین کاربرد ساخت تیزر برای پیچ و مهره ها، معرفی کیفیت و نشان دادن نمونه‌ی انواع پیچ و مهره هاست. گاهی حتی یک تیزر حرفه ای و خوش فکر می تواند مشخصات و جنس و حتی قدرت یک پیچ یا مهره را نشان دهد.

هدف بسیاری از ساخت تیزر در این صنعت مهم، معرفی هرچه بهتر کارخانه و کسب درآمد بیشتر از قدرت ساخت انواع پیچ و مهره ها دارد و این به رخ کشیدن و قدرت تولید در ذهن مخاطب هدف، تاثیر فراوانی دارد که صنعت شما را بهترین و اولین نشان میدهد.

پیچ ها و مهره ها معمولا از جنس پلاستیک و فلز هستند که بیشترین کاربرد را پیچ و مهره های فلزی در صنعت دارند. این خود نشان دهنده تنوع بالای آنهاست که این تنوع خود باعث تنوع در ساخت تیزرهای تبلیغاتی و صنعتی مختلف میشود.

چنانچه این تنوع بالا می تواند به تولید و ساخت انواع فیلم آموزشی برای بسیاری مردم جذاب و پر اهمیت باشد چون با انواع آنها آشنا شده و نسبت به کاربرد انواع پیچ و مهره ها، نیاز خود را سنجیده و برطرف میکنند.

از مهمترین مواردی که در ساخت تیزر صنعتی حرفه ای مهم است نشان دادن انواع اتصالات و کاربرد پیچ و مهره هاست که معمولا در همه ساختمان ها و مصارف صنعتی و موارد بسیار دیگری کاربرد دارد.

برای ساخت یک تیزر صنعتی حرفه ای به چه چیزی نیاز است؟

برای اینکه بتوانیم یک تیزر صنعتی حرفه ای داشته باشیم به موارد زیر نیاز است:

 1. دوربین حرفه ای با قدرت زوم مناسب
 2. تصویربردار کارکشته در ساخت تیزر صنعتی
 3. نورپردازی مناسب با توجه به سوژه مورد نظر
 4. سناریو مشخص با توجه به نوع فیلم و یا تیزر
 5. تدوین و جلوه های ویژه در تیزر صنعتی
 6. صدابرداری از افکت های و مصاحبه های سر صحنه
 7. کارگردانی حرفه ای با توجه دیدگاه مهم پیچ و مهره در صنعت

معمولا صنایع در ایران با وجود مهندسین خوش فکر ،‌ تجهیزات تخصصی و معمولا خودمحور توانسته اند شبکه فروش پهناوری در سراسر کشور بوجود بیاورند که این مهم بر صنعت تبلیغات چه بصورت تیزر های تلویزیونی و یا تیزر های فضای مجازی بسیار تاثیرگذار بوده است و در سالیان اخیر شاهد ساخت انواع تیزر و فیلم صنعتی در این حوزه بوده ایم.

خدمات مشاوره در زمینه ساخت انواع تیزر صنعتی پیچ و مهره

ارائه خدمات مشاوره در زمینه ساخت انواع تیزر صنعتی پیچ و مهره های مختلف صنایع ایران شامل:

 1. (برندینگ, طراحی پوستر و لوگو , چاپ و تبلیغات محیطی)
 2. نطقه زنی مکان و بازاریابی دیجیتال هدف
 3. طرح های خاص و ناب در زمینه های مختلف بازاریابی
 4. توسعه تیم خبره تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ
 5. ارتقا سطح کیفی ملزومات با توجه به هدف پروژه ساخت فیلم
 6. سرمایه گذاری برای بهتر دیده شدن در صنعت فیلمسازی
 7. همکاری با نهادهای تولید فیلم های آموزشی و توسعه آن
 8. طراحی وب سایت تخصصی و ارائه فروش مستقیم مبتنی بر سئو سایت
 9. استفاده از وام های بانکی کم بهتره

موسسه فرهنگی هنری و تبلیغاتی اپیزود فیلم به دنبال ایجاد فرصت های جدید برای کسب و کار شماست که ایجاد این فرصت ها هر روز و هر زمان میتواند به بهتر شدن کسب و کار صنعتی شما کمک شایان کند ، در همین خصوص با در دسترس بودن کامل اطلاعات صنایع میتوان با بهره گیری از ایده های ناب و کمترین هزینه بیشترین و بهترین کاربرد را از ساخت فیلم و تیزر های صنعتی برد.

ساخت تیزر در تولید پیچ و مهره

اما آیا تولید تیزر و یا فیلم صنعتی برای صنایع پیچ و مهره سودآور است؟

همه چیز به بهتر دیده شدن در حال حرکت است و این تنها مستلزم دیدن شدن صنعت شما در جامعه هدف می باشد. بهترین و قوی ترین ارائه بهتر دیدن شدن و درک موضوعات کسب کار شما توسط یک فیلم صورت میگیرد که آن فیلم صنعتی و یا تیزر تبلیغاتی و یا حتی ساخت فیلم آموزشی معرف همه آنچه خواهد بود که شما ارائه میدهید. یک محصول جدید و جذاب مطمئنا از دید هیچکس پنهان نخواهد بود اما معرفی آن محصول و شکل ارائه آن بسیار مهم است که یک فیلم کوتاه تبلیغاتی می تواند بیشترین تاثیر را داشته باشد.

اما عکس ها نیز گویای خوبی در زمینه معرفی محصول هستند که عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی ، بسیاری فراینده ها را شامل میشود که در مجال این مقاله نمی گنجد. به عبارتی هرچه شما مشتری هدف را بیشتر به سمت دیدن شدن خود سوق دهید امکان اینکه برند شما در ناخودآگاه مشتری حک شود بیشتر خواهد بود و این مستلزم کار مداوم و تولید فیلم و عکس های تبلیغاتی بسیار است.

تولید و ساخت یک فیلم تبلیغاتی یا ساخت تیزر در تولید پیچ و مهره هیچگونه محدودیتی ندارد چرا که با وجود یک تیم کارکشته و مجرب و ایجاد یک فضای حرفه ای میتوان هر سناریویی را پیاده سازی کرد. قصد ساخت تیزر صنعتی به موفقیت در ساخت خلاصه نمیشود، بلکه نیاز مبرم به یک استراتژی قوی و مطالعه‌ی کامل و ایجاد بستر مناسب برای برند شماست.

در پایان شرکت تولید و توزیع پتروپیز ساز قصد داشت تا به سوال ساخت تیزر در تولید پیچ و مهره به چه نحو است؟ پاسخ داده و اهمیت ساخت تیزر را بررسی کند.

دیدگاه نوشته