• تهران، میدان قزوین، جنب بانک اقتصاد نوین، پلاک ۲۵

خرید سیم بکسل

سیم بکسل چیست؟

سیم بکسل به طنابهای فولادی گفته می شود که در جاهای مختلفی بسته به میزان رشته مورد نیاز به کار می رود از طناب های فولادی قدرتمند گرفته تا ترمز دوچرخه‌ها را شامل می شود. این سیم در مورد طناب‌های ثابتی که پل‌های معلق را با نیروی فوق‌العاده نگهداری می‌کند و هم درباره طناب‌های مورد استفاده در آسانسور و جرثقیل‌ها که همیشه در حال حرکت هستند نیز مورد استفاده قرار میگیرد. بنابراین سیم‌ بکسل یا همان طناب‌های فولادی می‌توانند انوع مختلف و کاربردهای گوناگون داشته باشند.

این محصول که با متعلقات‌اش برای اتصال شامل گوشواره، حلقه، مهارکش، بست بکسل، شگل و… بکار برده می شوند، پرکاربردترین قطعات در بلند کردن اجسام در صنعت محصوب می شوند. این محصول از بافت چند رشته تشکیل می‌شود که هر رشته خود از بافت چند مفتول تشکیل شده است. در معرفی ساختار سیم بکسل از دو مقدار عددی استفاده شده است که عدد اول تعداد رشته‌های سیم‌بکسل را معرفی می‌کند و عدد دوم تعداد مفتول در هر رشته را معرفی می‌کند. البته علاوه بر این دو مقدار عددی دو مشخصه دیگر نیز برای معرفی سیم بکسل‌ها گفته می‌شود که یکی مغزی (کنف یا فولاد)  و دیگری نوع بافت می باشد. خرید پیچ و مهره

همانطور که اشاره کردیم بافت سیم‌بکسل متنوع است و در بعضی از بافت‌ها از مفتول‌ با قطرهای مختلف استفاده میگردد. علاوه بر قطر مفتول بکار رفته، نحوه قرارگیری مفتول‌ها در هر رشته نیز ویژگی خاصی به سیم‌بکسل‌ خواهد داد و نوع صنعت به کار گرفته آن نیز تغییر می کند.

جنس سیم بکسل می‌تواند هم از فولاد و هم از استیل باشد که هر یک خواص ذاتی ویژه‌ای به سیم می‌دهد. پس شرایط آب و هوا در انتخاب جنس این محصول بسیار تاثیر گذار است. خرید واشر

انواع بافت

بافت Seale سیل: در نوع بافت سیل، تعداد مفتول‌هایی که دور مفتول اصلی قرار دارد با هم مساوی می باشند و همه این‌ها رشته طناب اصلی را تشکیل می‌دهند. در این نوع بافت قطر مفتول‌های درونی کمتر از قطر مفتول‌های بیرونی است ولی در هر ردیف بافت قطر کلیه مفتول‌ها یکسان است. در این نوع طناب‌ها چون مفتول‌های بیرونی ضخیم هستند دارای مقاومت سایشی بالایی می باشند.

بافت Warrington وارینگتون: در نوع بافت وارینگتون در ردیف بیرونی مفتول‌های نازک و ضخیم بصورت یک در میان کنار هم قرار دارند، چون مفتول‌های نازک و ضخیم در ردیف بیرونی ترکیبی می باشند.

بافت Filler فیلر: در نوع بافت فیلر مفتول‌ها در همه ردیف‌ها از نظر قطر مساوی می باشند، در فضای خالی مفتول‌های نازکی بین مفتول‌های ردیف بیرونی و ردیف درونی قرار دارند که فیلر گفته می شوند. طناب‌های فیلر سطح فلزی بیشتری دارند و هم از قابلیت انعطاف و هم مقاومت سایشی بالاتری برخوردار می باشند.

بافت Standard استاندارد: در نوع بافت استاندارد، مفتول‌های تشکیل‌دهنده هر رشته از نظر قطر یکسان می باشند، طناب‌های با این نوع بافت چون انعطاف بالاتری دارند دارای کاربردهای متنوع‌تری در صنعت هستند.

برای خرید سیم بکسل و محصولات دیگر با شماره های داخل سایت پتروپیچ ساز تماس حاصل فرمایید.

سفارش عمده سیم بکسل

سیم بکسل از جمله ابزارآلات و ادوات صنعتی بسیار پرکاربرد محسوب می‌شود که از آن به منظور حمل، کشش و جابجایی اجسام در صنایع سنگین و همچنین از بافت ها و سایز های خاص آن جهت برش دادن همراه با الماس استفاده می‌گردد. برای خرید عمده سیم کسل باید در نظر داشته باشید که قیمت این محصول مطابق با سایز و متریال بکار رفته در آن در وهله اول و کشور و برند تولید کننده، نوع بافت و آبکاری و سرتیفیکت ها در وهله دوم تعیین می‌گردد. قیمت عمده این محصول ممکن است بنا به تغییرات ارز متغیر باشد چراکه مواد به کار رفته در این محصول یا خود این محصول کاملاً وارداتی است. فروشگاه بزرگ پترو پیچ ساز با ارائه پایین‌ترین و مناسب‌ترین قیمت سیم بکسل و ادوات و متعلقات آن آماده است تا با فروش عمده نیاز صنایع مختلف را به این قطعه فراهم کند. مشتریان عزیز می‌توانند در صورت خرید عمده سیم بکسل چه به صورت حضوری و چه تلفنی با مادر ارتباط باشند.

 

محصولات سیم بکسل در پتروپیچ ساز

sim

عنوان محصول ۱

عنوان محصول ۱

عنوان محصول ۱

عنوان محصول ۱

چگونگی خرید سیم بکسل از سایت پترو پیچ ساز

برای خرید سیم بکسل از سایت پتروپیچ ساز از راه‌های ارتباطی زیر استفاده نمایید.


    فروشگاه پترو پیچ ساز
    تهران – میدان قزوین – جنب بانک اقتصاد نوین – پ ۲۵
    ۰۲۱-۵۵۴۰۸۷۲۴
    ۰۹۱۲-۸۳۵۰۳۸۳
    H.YADEGARI1991@GMAIL.COM