• تهران، میدان قزوین، جنب بانک اقتصاد نوین، پلاک ۲۵

خرید قلاب دینام

آشنایی با قلاب دینام

در میان ابزارهای مختلفی که در صنعت برای چفت و بست کردن استفاده می شود قلاب دینام مهمترین آن محسوب میشود چرا که این اتصال  در کارهای بزرگ صنعتی و در صنایع بزرگ کاربرد دارد و مورد استفاده زیادی قرار می‌گیرد. قلاب‌دینام نوعی از اتصالات صنعتی که برای اتصالات بار به سیم بکسل و یا زنجیر و ادوات لیفتینگ استفاده می‌گردد در این نوع اتصال نیاز به جوشش کاری یا برش کاری نیست چرا که به راحتی قابل باز و بسته شدن هستند. قلاب‎دینام بسته به سایز سیم بکسل و یا زنجیری که برای لیفتینگ به آن متصل شده و در سایزهای  مختلف اینچی و میلیمتری تولید می‌گردد. قلاب‌دینام نام خود را از آنجایی گرفته است که در قدیم برای حمل بسیاری ماشین آلات صنعتی من جمله دینام از این قلاب برای اتصال مورد استفاده قرار می‌گرفت. خرید پیچ و مهره

به لحاظ فنی اگر بخواهیم در مورد این محصول صحبت کنیم این نوع قطعه صنعتی در دو نوع نری و مادگی ساخته می‌شود. از لحاظ سایز نیز  از ۱/۸ اینچ تا ۱۰ اینچ موجود هستند و همان‌طور که در بالا اشاره شد بسته به سایز سیم بکسل و یا زنجیری که برای لیفتینگ به آن متصل می‌شود وجود دارند. سایزهای بسیار بزرگ این نوع کار برای لیفتینگ اجزای بسیار بزرگ صنعتی مانند اجزای موتور کشتی استفاده می‌گردد. قلاب‌دینام در دو نوع پیچ دار و مهره دار است این قلاب برای بلند کردن موتور و دینام و قطعات صنعتی استفاده می‌گردد . قلاب دینام نری استیل جهت اتصال سیم بکسل در صنایع مختلف استفاده میگرددکه مهم‌ترین کاربرد آن در دکوراتیو و نصب انواع نرده و پرده‌های سیم بکسلی است. این قلاب‌ها در سایزهای مختلف تولید می‌گردد و به دلیل جنس استیل در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاوم هستند. پایه قلاب‌دینام به صورت پیچ نری تولید می‌شود و به قطعه‌ای که قرار است جابه جا شود، پیچ می‌شود. خرید زنجیر

جنس قلاب‌دینام

جنس قلاب‌دینام معمولاً از جنس فولاد خشکه است و دارای تنسایل کششی بسیار بالایی می‌باشد. اما با توجه به نوع کاربری، می‌توان این ابزار را از جنس استیل نیز تولید نمود. نوع فولادی این ابزار نسبت به نوع استیل آن تنسایل کششی بیشتری است. نوع فولادی این ابزار نیاز به آبکاری سطحی برای جلوگیری از زنگ زدگی و افزایش مقاومت محیطی دارد در صورتی که جنس استیل بدون آبکاری مقاومتی بیشتری در برابر این اتفاقات دارد . تفاوت نوع نری و مادگی این وسیله در سر آن است. اگر سر قلاب قابلیت چرخشی نداشته باشد به آن نوع مادگی گفته می‌شود.

معرفی کاربردها

قلاب دینام به عنوان یکی از ابزارهای اتصال کننده در صنعت کاربرد زیادی دارد از صنایع کوچک گرفته تا صنایع بزرگ چون پتروشیمی و کشتیرانی از این وسیله برای اتصالات استفاده می‌شود. این محصول رابط برای اتصال اسلینگ (سیم بکسل و یا اسلینگ زنجیر فولادی) به بار مورد استفاده قرار می‌گیرد و دارای قابلیت و کاربردهای مهمی در صنعت نقل و انتقال و جابه‌جایی های مستقیم است. یکی از مهم‌ترین کاربردهای استفاده از قلاب‌دینام بلندکردن اجسام سنگینی مانند ماشین آلات بزرگ صنعتی و موتور هاب الکتریکی بزرگی است که قلاب‌دینام بر روی آن‌ها نصب می‌شود.

شما میتوانید قلاب دینام را به صورت حضوری یا تلفنی از شرکت پتروپیچ ساز خریداری نمایید.

سفارش عمده قلاب دینام

برای سفارش قلاب دینام به عنوان یکی از اتصالات صنعتی مهم در اتصال بار به سیم بکسل و زنجیر می‌توانید به راحتی از طریق فروشگاه پترو پیچ ساز اقدام کرد. قلاب دینام بسته به سایز سیم بکسل و یا زنجیری که برای لیفتینگ به آن متصل می‌شود دسته بندی شده و در سایزهای مختلف اینچی و میلیمتری در قیمت‌های متفاوت جهت خرید موجود است. باید در نظر داشته باشید علاوه بر سایز، جنس (فولادی، چدنی، آلومینیوم این محصول در قیمت نیز تأثیرگذار است. جهت خرید و استعلام قیمت قلاب دینام در سایز و جنس مختلف می‌توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

محصولات قلاب دینام در پتروپیچ ساز

عنوان محصول ۱

عنوان محصول ۱

عنوان محصول ۱

عنوان محصول ۱

چگونگی خرید قلاب دینام از سایت پترو پیچ ساز

برای خرید قلاب دینام از سایت پتروپیچ ساز از راه‌های ارتباطی زیر استفاده نمایید.


    فروشگاه پترو پیچ ساز
    تهران – میدان قزوین – جنب بانک اقتصاد نوین – پ ۲۵
    ۰۲۱-۵۵۴۰۸۷۲۴
    ۰۹۱۲-۸۳۵۰۳۸۳
    H.YADEGARI1991@GMAIL.COM